PARP | Wspieramy e-Biznes | Portal Innowacji | Akademia PARP | KSU | EEN | Narodowy Program Przedsiębiorczości | Inwestycja w kadry | Pozostałe portale
- Polski Most Krzemowy
- Technologie Kosmiczne
- CIP
- Firmy rodzinne
- Telepraca
- BKL
- Zarządzanie kompetencjami w MSP
- E-punkt
- Instrument Szybkiego Reagowania
- Partnerstwo Publiczno-Prywatne
- Biznes dla Edukacji
- Kapitał Ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa
Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej
drukuj

Wystawa plenerowa pt.: „Polska Wschodnia – tu chce się żyć!” w Olsztynie!

W terminie od 13 do 22 października br. wystawa jest eksponowana w Olsztynie na Rynku Starego Miasta. Otwarcie wystawy odbyło się 1 października br. w Białymstoku na Rynku Kościuszki i towarzyszyło inauguracji konsultacji społecznych dotyczących założeń Programu Operacyjnego Polska Wschodnia. Wystawa promuje inwestycje dofinansowane w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej, za którego wdrażanie odpowiada Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Wystawa odwiedzi jeszcze kolejno trzy stolice województw Polski Wschodniej tj. Lublin – od 24 października do 2 listopada, Rzeszów – od 4 do 13 listopada i Kielce – od 15 do 24 listopada br.

Na 24 planszach przedstawione są wybrane przedsięwzięcia ze wszystkich regionów objętych programem. Dzięki ich realizacji powstały nowe tereny inwestycyjne, nowoczesne parki naukowo-technologiczne i inkubatory dla firm, zmodernizowana infrastruktura drogowa i miejska oraz jedne z najlepiej wyposażonych w kraju uczelni. Zwiększył się komfort życia mieszkańców. Młodzi ludzie otrzymali konkretne zachęty, aby z Polską Wschodnią wiązać swoje plany edukacyjne i zawodowe. Przedsiębiorcy i inwestorzy otrzymali dobre warunki dla rozpoczynania i prowadzenia działalności gospodarczej. Dzięki nowoczesnym drogom i mostom tereny te stały się lepiej skomunikowane z resztą kraju, zwiększyło się bezpieczeństwo na drogach i mobilność mieszkańców.

Wystawę w wersji elektronicznej można obejrzeć pod adresem: www.parp.gov.pl/index/view/35124

Wystawa plenerowa pt.: „Polska Wschodnia – tu chce się żyć!” w Olsztynie! Wystawa plenerowa pt.: „Polska Wschodnia – tu chce się żyć!” w Olsztynie!

Wystawa plenerowa pt.: „Polska Wschodnia – tu chce się żyć!” w Olsztynie! Wystawa plenerowa pt.: „Polska Wschodnia – tu chce się żyć!” w Olsztynie!

 

PODZIEL SIĘ:

Formularz zgłaszania błędów na stronie internetowej porpw.parp.gov.plFormularz nie służy zgłaszaniu błędów w generatorach wniosków PARP!

Utworzony: 2013-10-16 14:40:55
Aktualizowany: 2013-11-08 14:40:45 przez Adrian Liske
Ilość odsłon: 4910
112/146/190/, ID=36064
drukuj