PARP | Wspieramy e-Biznes | Portal Innowacji | Akademia PARP | KSU | EEN | Narodowy Program Przedsiębiorczości | Inwestycja w kadry | Pozostałe portale
- Polski Most Krzemowy
- Technologie Kosmiczne
- CIP
- Firmy rodzinne
- Telepraca
- BKL
- Zarządzanie kompetencjami w MSP
- E-punkt
- Instrument Szybkiego Reagowania
- Partnerstwo Publiczno-Prywatne
- Biznes dla Edukacji
- Kapitał Ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa
Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej
drukuj

Podpisano umowę z Warmińsko-Mazurską Izbą Rzemiosła i Przedsiębiorczości

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że w 20 kwietnia 2010 została podpisana umowa z Warmińsko-Mazurską Izbą Rzemiosła i Przedsiębiorczości na realizację projektu pn. "Wzmocnienie potencjału innowacyjnego i rozwój klastra stolarki otworowej w Polsce Wschodniej" w ramach działania I.4 PO RPW obszar tworzenia i rozwoju klastrów.

Wartość udzielonego dofinansowania wynosi 2 851 344 PLN, w tym wartość dofinansowania z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wynosi 2 423 642,40 PLN. W wyniku realizacji projektu powstanie stała platforma współpracy pomiędzy przedsiębiorstwami z branży stolarki otworowej i branż pokrewnych w Polsce Wschodniej. W ramach projektu planuje się zwiększenie innowacyjności przedsiębiorstw wchodzących w skład klastra oraz oferowanych przez nich produktów, integrację środowiska producentów stolarki otworowej i branż pokrewnych w województwach Polski Wschodniej, poprawę wizerunku producentów  stolarki otworowej pochodzących z Polski Wschodniej w oczach odbiorców krajowych i zagranicznych poprzez podniesienie jakości produktów oferowanych przez klaster. Jest to 11 umowa o dofinansowanie podpisana w ramach obszaru.

stopka PORPW

PODZIEL SIĘ:

Formularz zgłaszania błędów na stronie internetowej porpw.parp.gov.plFormularz nie służy zgłaszaniu błędów w generatorach wniosków PARP!

Utworzony: 2010-04-20 16:09:16
Aktualizowany: 2010-08-05 10:30:21 przez Marcin May
Ilość odsłon: 5794
112/146/190/, ID=15293
drukuj